Një përplasje e fortë ka pasur mbrëmjen e sotme në prime, mes Efit dhe opinionistes Zhaklin Nekatari.

Kjo e fundit e ka akuzuar Efin për sjellje të ndryshuar me rikthimin e saj në shtëpinë e Big Brother.

Advertisements

Advertisements

Ndërsa Efi i është përgjigjur me ironi se “nuk e dëgjon dot më, se ndihet e dhunuar”.

Efi: Boll se nuk të dëgjoj më dot se ndihem e dhunuar, po më dhunon. Flet ti për dhunë që në ekran sillesh ndryshe, dhe në realitet ndryshe.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë ka ndodhur pas kamerave? Efi akuza të forta: Kam patur konflikte me Arbrin dhe Zhaklinën
Artikulli tjetërJa cili nga banorët vendosi të lërë me dëshirën e tij shtëpinë e “BBV2”!