Sherri mes Efit dhe Luizit ishte vetëm për lojë?

Në një bisedë që është zhvilluar mbrëmjen e kaluar brenda shtëpisë së BBV, Luizi ka hedhur dyshime tek banorët që ndoshta ajo situatë e krijuar nuk ka pasur vërtetësi brenda. Ndërkohë që Dea nuk e ka besuar, Nita e ka cilësuar si naivitet të tyre që e kanë mbështetur Efin.

Advertisements

Luizi: Ku e di ti që nuk jemi ndarë kurrë?

Dea: Sepe keni thënë gjëra shumë të shëmtuara për njëri-tjetrin

Advertisements

Luizi: Ça kam thënë unë?

Dea: Po tani specifikisht unë nuk e mbaj mend

Advertisements

Luizi: Unë nuk kam thënë asgjë, m’i përsërit.

Nita: Ata janë marrë vesh mes tyre për në finale

Luizi: Efi doli e preferuar, është finaliste

Nita: Është naivitet i joni që i kemi besuar Efit

Artikulli paraprakPolicia nuk i dënon dot sepse janë njësoj! Me model të ri flokësh, binjakët shqiptarë jehonë sërish në Itali me vjedhjet spektakolare
Artikulli tjetërDigjet shtëpia e ish-deputetit, Ndocaj: Menduam se erdhi hajduti, nuk shpëtuam as rrobat e trupit