Njoftimi i Policisë:

Lushnjë/Informacion paraprak

Advertisements

Rreth orës 03:00, në aksin rrugor “Rrogozhinë-Lushnjë”, në afërsi të fshatit Zhamë, automjeti tip “Karrotrec”, me drejtues shtetasin M. Ç., 27 vjeç, banues në Levan, ka aksidentuar një shtetas rreth 50 vjeç, ende të paidentifikuar (dyshohet endacak), i cili ka ndërruar jetë.

Shtetasi M. Ç. është shoqëruar në ambientet e Policisë, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit dhe identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë.

Artikulli paraprakZbulohet arsyeja pse Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes
Artikulli tjetër‘Tkurret’ dollari amerikan, ja çfarë po ndodh me monedhat e tjera në tregun valutor