Debate të ashpra kanë ndodhur midis banorëve të Big Brother Vip.

Në këtë vdebat janë përfshirë trekëndëshi Efi Dhedhes, Luiz Ejlli dhe Kristi Aliaj.

Advertisements

Efi i është kthyer Kristit dhe ja ka përsëritur se është tradhëtar disa herë në lidhje me marrëdhënien dhe lidhjen që pati me Kejsi Mejdinin.

Ai tha se është në rregull me veten e vet dhe nuk ka tradhëtuar askënd dhe në këtë moment ka ndërhyrë Luizi duke thënë se ai ka tradhëtuar Sabianin.

Advertisements

Duket se Kristi nuk e ka duruar sulmin e dy banorëve dhe i është kthyer keq Luzit duke i thënë se është kokrra e vulgarit.

Advertisements

Artikulli paraprak“E vrava”, 43-vjeçari me një plumb në gjoks i mori jetën kunatës, babai fshehu armën pas shtëpisë
Artikulli tjetërTmerr në Fier/ 26-vjeçari përd*hunon të miturën, policia zbardh detaje tronditëse