Olta Gixhari ka qenë ditën e sotme e ftuar tek “Më lërë të flas”, teksa ka komentuar eksperiencën e saj dhe raportin që ka tashmë pas daljen me djalin dhe bashkëshoritin.

Nuk kanë munguar pyetjet pikante nga vëllezërit Veshaj, të tipit: A e gjete burrin si e le?

Advertisements

Kam harxhuar gjithë kohën më djalin tim

“Meqë natën e spektaklit që unë dola djali ishte pak I ftohtë dhe u duk sikur ishte larguar apo më kishte harruar, kur shkova në shtëpi ai hidhej mbi krevat dhe thoshte “mami, mami të dua shumë”.

Advertisements

Dorin e kishte marr malli shumë. Nga mendorja ishte shumë mire.

U rikuperuam shumë shpejt famljarisht.”- tha Olta.

Advertisements

Artikulli paraprakE FUNDIT/ Aksidenti i rëndë përgjak rrugët, ka viktima
Artikulli tjetërTronditet Tirana në orët e para të mëngjesit/ Krimi i rëndë godet familjen, raportohen dy viktima