Dj Dagz dhe Einxhel Shkira janë prindër të një djali me emrin Trev.

Siç e ka shpjeguar çifti në “Zemër Luana” emri rrjedh nga fjala Trevë – Trevat Shqiptare.

Advertisements

Dj i njohur duket të jetë një baba i përkushtuar ndaj të birit, të cilit i ndërron edhe pelenat.

Ka qenë Einxhel që ka zbuluar një pamje teksa Dagzi duket një baba i përkushtuar.

Advertisements

Epike është mënyra se si ai mbyll hundët me bluzën e tij gjatë procesit.

6433f00f3f7b1 (1)

Advertisements

Artikulli paraprakTemperaturat e prillit ‘sfidojnë’ pranverën, ja kur do t’i hiqni xhupat
Artikulli tjetërMë e çuditshmja që mund të keni dëgjuar ndonjëherë, Maestro tregon se çfarë i ka kërkuar “Vëllait të madh” në dhomën e rrëfimit