Jori Delli dhe Krist Aliaj kanë ngacmuar njëri-tjetrin mbrëmjen e djeshme. Duke qeshur modelja i thotë Kristit ‘ti vdes për mua’ dhe ky i fundit ia kthen ‘edhe ti vdes për mua’.

Kristi shton se këtë e ka vënë re nga mënyra se si lëviz, çdo gjë. Por Jori shprehet se nuk është e vërtetë.

Advertisements

Kristi: Me ironi, me të qeshur, me ofendime

Jori: Po po, me mua ashtu nuk filloi

Advertisements

Kristi: Pastaj para ca ditësh…

Jori: Ëndërro Krist ëndërro

Advertisements

Kristi: Unë të ëndërroj? Unë të ëndërroja do e kisha thënë

Jori: Kristi ti vdes për mua. Është normale, nuk ka ndonjë gjë të keqe

Kristi: Edhe ti për mua vdes

Jori: Jo, ky është problemi

Kristi: Ti vdes për mua, por nuk e thua dot se ke turp. Unë e shoh te lëvizjet që bën, çdo gjë

Artikulli paraprakPas largimit të Kiarës, Luizi i premton një tjetër bukurosheje finalen: Unë do bëj çmos për ty
Artikulli tjetërZhduket prej 15 ditësh shqiptari, familja bën thirrjen urgjente: Mund të jetë në … (EMRI)