Teksa banorët e rikthyer janë të gjithë në nominim, duket se Luizi nuk po i ndal lojërat, veçanërisht me Ronaldon.

Ai mbrëmjne e djeshme ka përgatitur një zarf të zi për Ronaldon, si rreng. Teksa reagimi i moderatorit ishte epik.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Luizi: Duhet të çohen banorët prej gjumit dhe do iu them do hapet në Prime. Po mos qeshni ju.

Advertisements

(Pasi banorët mblidhen dhe Ronaldo vjen në dhomën e ndenjes)

Ronaldo: Vetë e bërë mo

Advertisements

Luizi:Nuk luhet me të Ronaldo, thjesht komunikohet

Kjo situatë ka krijuar shumë të qeshura mbrenda shtëpise.

Artikulli paraprakMasakra e “Don Boskos”, policia bie në gjurmët e autorëve, zbulohen lëvizjet e njërit prej tyre
Artikulli tjetërParashikimi i motit për këtë javë, SHMU del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët! Ja çfarë pritet