Policia e Tiranës tha se shtetasja me inicialet M. S., rreth 37 vjeçe ka mbetur viktimë e përdorimit te armes se zjarrit nga kunati i saj kete te shtune. Ngjarja e rende ka ndodhur ne rrethana ende te paqarta per blute, ne nje familje ne Shkoze.

Nderkohe qe autori shtetasi R. S., 43 vjeç, ka vrare dhe veten pas krimit.

Advertisements

Grupi hetimor po vijon veprimet me qëllim zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Advertisements

Rreth orës 04:00 të mëngjesit, në Shkozë, në banesë, shtetasi R. S., 43 vjeç, në rrethana ende të paqarta dyshohet se ka vrarë me armë zjarri kunatën (nusen e vëllait) shtetasen M. S., rreth 37 vjeçe dhe më pas ka vrarë veten.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon veprimet me qëllim zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të ngjarjes.

Advertisements

Artikulli paraprakTronditet Tirana në orët e para të mëngjesit/ Krimi i rëndë godet familjen, raportohen dy viktima
Artikulli tjetërKamera e fshehtë e ‘Piranjave’, Tan Brahimi përballet me ‘kushëririn’ mashtrues: Hajde sqarohemi jashtë lokalit(Video)