Pas lojës që banorët kanë bërë ditën e sotme me bojëra, duket se njollat e lëna pas ishin më të mëdhaja seç pritej.

Vajzat kanë nxitur të bëjnë dush, teksa Jori dhe Kejsi janë larë sëbashku.

Advertisements

Ndërkohë që mundoheshin të hiqnin bojën, vajzat kanë dhuruar ‘spektakël’ teksa laheshin së bashku në një dush.

Advertisements

Advertisements

Artikulli paraprak“3000£ rruga për Angli”/ Luiz Ejlli, emri që përdorin trafikantët shqiptarë në Tik Tok për të tërhequr emigrantët
Artikulli tjetër“Kujdes, zemra do flasë dhe mendja do heshtë”/ Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 8 Prill 2023