Luizi ka mbetur mes dy zjarreve, Kiarës dhe Efit, të cilat kanë pasur debat të ashpër gjatë prime-it të së martës.

Edhe pse u ka kërkuar të dyjave mos ta vazhdojnë më këtë debat, asnjëra nuk e ka dëgjuar.

Advertisements

Së fundmi në shtëpinë e BBVA është futur një dron për dyshen Luiz – Efi.

Në dron shihet fotografia e dy banorëve bashkangjitur me shkrimin “Best team ever”, që në shqip do të thotë, “ekipi më i mirë ndonjëherë”.

Advertisements

VIDEO KETU

Artikulli paraprakElbasan/ 35-vjeçari dhunon bashkëshorten, gruaja hidhet nga dritarja e banesës
Artikulli tjetërKujdes me ta! Njihuni me pesë shenjat më nevrike të horoskopit