Forcat Speciale të RENEA kanë zhvilluar një aksion të befasishëm mbrëmjen e sotme në kryeqytet, Tiranë.

Efektivët e RENEA kanë ndaluar disa automjete si dhe kanë kontrolluar personat që ndodheshin në to.

Advertisements

Është ende e paqartë nëse ka persona të arrestuar, ndërsa raportohet se operacioni ka për qëllim kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Advertisements

Ky aksion vjen pas ngjarjeve kriminale të ndodhura së fundmi në vend.

Artikulli paraprak“E vrava Migenën”/ Dëshmia e prindërve të Roland Sinanit: I thashë ‘çfarë na bërë o bir’! Si babai tentoi të merrte përsipër krimin
Artikulli tjetërA kanë kryer marrëdhënie sek*uale nën jorgan Luizi dhe Kiara? Ja si përgjigjen banorët që i panë