Një furgon me nxënës është aksidentuar në Bulqizë.

Mësohet se si pasojë disa prej tyre janë lënduar, dhe 5 janë transportuar në spital.

Advertisements

Nga butrimet paraprake bëhet e ditur se furgoni po dërgonte nxënësit në minierë për praktikë mësimore.

Sipas bluzave të bardha thuhet se nxënit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Artikulli paraprak“Magjia me vezë më e përhapura në Shqipëri”/ Hoxha tregon simptomat: Ke dhimbje koke, shtrëngim në…
Artikulli tjetërKiara “pranon gënjeshtrat”, i bën kërkesën e papritur Efit