Një nga çështjet e diskutuara jashtë Bi Brother ka qenë Instagrami i Luizit.

Mos ndoshta konkurenti ka nuhatur ndonjë gjë?

Advertisements

Luizi në një bisedë me Jorin në ambientet e jashtëme të shtëpisë ka treguar që sa të dal do i kërkoj shoqes të tij Instagramin.

Advertisements

Ai ka hamendësuar që shoqja edhe mund të dojë të mos ia jap dhe do detyrohet të hap një tjetër.

“Do shkoj dhe do e takoj atë shqoqen që i kam thënë më hap instagramin Do i them ta marr. Nëse e ka hapur e dua. Ajo mund te thotë edhe nuk dua të ta jap dhe do me duhet të hap një tjetër.”- tha Luizi.

Advertisements

Artikulli paraprak“Momente pasionante në çift, por duhet edhe të tregoni kujdes”/ Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 10 Prill 2023
Artikulli tjetër“E vrava Migenën”/ Dëshmia e prindërve të Roland Sinanit: I thashë ‘çfarë na bërë o bir’! Si babai tentoi të merrte përsipër krimin