Luizi dhe Kristi janë përfshirë në debate të ashpra me njëri tjetrin në dy ditët e fundit.

Ditën e sotme teka qëndronin në verandë, Luizi pyeti Kristin a ka fytyrë t’i dalë Sabianit përpara duke u nisur nga ndarja e tij me Keisin brenda Big Brother Vip.

Advertisements

Kristi tha se është sjellë shumë korrekt me Sabianin dhe nuk ka treguar asnjë sjellje jo korrekte ndaj tij.

Luizi: A ke fytyrë t’i dalësh Sabianit përpara kur të dalësh nga këtu

Advertisements

Kristi: Unë me Sabianin jam sjellë shumë korrekt. Ty nuk të ka ngelur gjë për të thënë. Kam fytyrë? Ke fytyrë të dalës te prime me këtë që po bën?

Artikulli paraprak“Ta hënksha zemrën!” Nga shtëpia Luizi ka një kërkesë për Noizyn (Video)
Artikulli tjetër“E vrava”, 43-vjeçari me një plumb në gjoks i mori jetën kunatës, babai fshehu armën pas shtëpisë