A kanë kryer marrëdhënie Luizi dhe Kiara, nën jorgan…?

Është kjo pyetja që kanë qenë kuriozë të gjithë ditët e fundit pas pamjeve që janë publikuar nga momentet intime të çiftit.

Advertisements

Advertisements

Për këtë janë pyetur sot në “Fan club”, edhe Lorenci e Gerti, të cilët dolën dje nga shtëpia.

Sipas Lorencit mes Luizit dhe Kiarës nuk ka patur marrëdhënie.

Advertisements

“Jo, jo, isha në dhomë unë, dëgjoja muhabet. Aty mendon se mund të bësh diçka deri në momentin që sheh kamerën”, tha Lorenci.

Artikulli paraprakArrestimi i personave me rrezikshmëri të lartë, RENEA aksion të befasishëm në Tiranë, kontrollojnë makinat dhe banesat
Artikulli tjetërMos ndoshta Luizi ka kuptuar diçka? Këngëtari bisedon me Efin dhe Kiarën: Nuk ju mbështes dhe…