Menjëherë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip me unazën në dorë Kiara nuk ka shpëtuar pa dhënë një intervistë të shkurtër dhe pa shuajtur kuriozitetin e shqiptarëve se “a ka kryer marrëdhënie brenda në shtëpi apo jo?”

Pas videove të publikuara në rrjet ku ndjekësit kanë aluduar se Kiara dhe Luizi kanë kryer marrëdhënie brenda në shtëpi, modëratorja tregoi se poshtë jorganit nuk ka ndodhur gjë, veçse ndonjë masazh.

Advertisements

“ Jo nuk ka ndodhur asgjë poshtë jorganit, thjesht putheshim, ndonjë masazh kështu dhe normal që s’ka ndodhur gjë. Normale që s’do e bënim kurrë aty, e kemi thënë që nga fillimi”, tha Kiara.

Artikulli paraprak“Do ju vras”, 41-vjeçari tenton të hedhë në greminë makinën me ish-gruan dhe fëmijën 2 vjeç brenda
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi? Plas sherri në BBV (VIDEO)