Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë.

Advertisements

Mbrëmjen e spektaklit të kaluar nga një televotim për finalistin e dytë mes Kiarës, Efit, Bledit dhe Qetsorit, finalisti i dytë i këtij edicioni u zgjodh Efi dhe për këtë të rikthyerit Kiara dhe Bledi u eleminuan. Ditën e sotme Kiara ka postuar një foto të fëmijërisë së saj, ku duket duke puthur figurën e Krishtit e duket se dhe një vajzë e vogël ka qenë mjaft e ëmbël.

Pak para daljes nga shtëpia, Luizi i propozoi Kiarës për martesë dhe ajo pranoi. Por si është unaza që me të cilën ai i propozoi, atë na e ka treguar vetë Kiara duke pozuar me Elvisin në studion e “BBV2”.

Advertisements

Artikulli paraprak“Ti nuk je hudhër zemër, ti je pjeshkë/ Rama nuk përmbahet, fton gratë në tallava
Artikulli tjetërPanik në ajër/ Avioni merr flakë pak çaste pas ngritjes (VIDEO)