Ish-konkurrentja e Big Brother VIP, Olta Gixhari ka sqaruar situatën e lajmit të opinionistes Zhaklina Lekatari, ku thoshte se partneri i aktores, Dori e ka kërcënuar.

E ftuar në “Më Lër të Flas”, ajo tha se partner i saj nuk ka pasur asnjë komunikim me Zhaklinën, edhe pse kjo e fundit deklaronte me zë se ishte kontaktuar dhe shantazhuar prej tij.

Advertisements

Donald: Do doja të sqaroje një situatë në momentin që ke qenë brenda, Dori e ka kontaktuar Zhakun ndonjëherë?

Olta: Asnjëherë.

Advertisements

Donald: Po ç’ishte ai voice që i doli Zhakut?

Olta: Po ku di un tani mund të them që Romeo më kërcënoi, mund të çmendem.

Advertisements

Kujtojmë se Olta vendosi të dalë të shtunën nga shtëpia më e famshme në vendin tonë, duke lënë përgjysmë eksperiencën në Big Brother VIP.

Artikulli paraprak“E pashë djalin me armë në dorë, i thashë ik të flesh”/ Zbardhet dëshmia nënës, i ati i autorit shkoi tek trupi i të birit dhe… Dyshimet
Artikulli tjetërKriset marrëdhënia e Efit me të dashurin misterioz? Identitetin e tij e mbajti sekret, ja çfarë ndodhi me çiftin pas pushimeve ekzotike