Dje në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Rexhina Miri, mikesha e ngushtë e Deamishel prej 13 vitesh.

13 vite miqësi, flet shoqja e Dea Mishel për situatën në

Advertisements

jo komentoi lojën e shoqes së saj Brenda shtëpisë së vëllait të madh, duke theksuar se Dea aty ka qenë vetvetja.

“Do e këshilloja Dean që të mos ishte aq e vërtetë, por të luante më tepër”, tha ajo.

Advertisements

E pyetur nga Bieta, Rexhina tha se mes Efit dhe Luizit, Dea është lënduar më shumë nga Efi.

Advertisements

“Mendoj që Efi, sepse Dea është shumë tolerante mes vajzave. Bëhet shumë e fortë kur mund të ketë përballë një mashkull, por Efi e ka prekur sepse nuk ka parë dashamirësi nga ana e saj, por një sulm të mirëmenduar”, u shpreh Rexhina

Artikulli paraprakShumë pranë finales së “BBV”, Beniada Nishani ka dy fjalë për Jorin(Foto)
Artikulli tjetërKujdes me shëndetin, ky është parashikimi i yjeve për sot