“Llogarit lojën që të mos dalësh në nominim me mua dhe Oltën”/ Luizi këshillon Dean: Do shpëtosh veten…

Pas përfundimit të prime-t të djeshëm, Luiz Ejlli ka diskutuar me Dea Mishel për lojën e saj. Këngëtari i njohur i tha Deas që nuk e ka përdorur dhe nuk e konsideron aleate.

Advertisements

Luizi u shpreh se ajo do të nominohet nga Olta, Qetsori dhe Nita, ndaj e këshilloi të llogarisë lojën e saj, duke tërhequr dikë nga banorët e tjerë në nominim. Kështu do të shpëtonte veten.

Advertisements

Sipas tij, nëse Dea do të dalë në nominim me të dhe Oltën, largohet nga shtëpia.

Kujtojmë se kësaj radhe janë në nominim Luizi me Armaldon dhe Kristin. Kjo për shkak se u dënuan nga Vëllai i Madh pasi kishin thyer rregullat duke hyrë në banjë së bashku, aty ku nuk ka kamera.