Nutricionistja Diola Dosti dhe së fundmi ish-banore e Big Brother Vip ka dhënë një deklaratë shokuese e cila ka befasuar majft fansat. E ftuar në një interviste televisizve nuk iu ka shpërtuar dot edhe pyetje me spec të cilave iu është përgjigjur pa asnjë ngurim.

Diola foli edhe për marrëdhënien me ish-bashkëshortin.

Advertisements

Nustricionistja, theksoi se me ish-bashkëshortin ruan një raport korrekt për hir të vajzave, dhe absolutisht nuk është xheloze për lidhjen e tij të re, ashtu siç u aludua gjatë sherrit të saj me Luizin brenda Big Brother.

Çfarë do të ndodhë? Rrezikon të zhbëhet nominimi i fortë mes Luizit, Armaldos dhe Kristit, banorja zbulon se i ka dhënë informacione nga jashtë Oltës: Kanë qenë prej motrës tënde

Advertisements

“Absolutisht jo, përkundrazi. Vajzat më kërkuan që të shkonim për pushime me mua dhe babain e tyre. Unë i thash ish-burrit që nëse ai dëshiron le të marr dhe partneren në pushime me ne dhe t`i plotësojmë këtë dëshirë vajzave. Për mua nuk ka asnjë problem, jam shumë mendje hapur”.