Reperi Stresi arriti të fitojë zemrat e publikut të Kosovës duke arritur deri në finalen e Big Brother Vip Kosova.

Në darkën e finalistëve, u pyet në lidhje me premtimin e dhënë për mos konsumim të alkoolit e duhanit.

Advertisements

“A do ta mbash premtimin që nuk do të përdorësh më cigare dhe alkool edhe pasi të dalësh nga BBVK-ja?”, ishte pyetja për Stresin.

Reperi tha se ndihet krenar që e ka lënë duhanin e alkoolin dhe se s’do t’u kthehet edhe kur të dalë nga shtëpia e famshme.

Advertisements

“Me vullnetin e të madhit zot, do ta mbaj fjalën se s’do të pi cigare e as alkool”, u shpreh Stresi.