Debate të ashpra janë zhvilluar mes Oltës dhe Kiarës, ndërsa ‘mollë sherri’ është bërë Luizi.

Ky i fundit për disa ditë po qëndron në një provë bashkë me Oltën, duke mbajtur një bluze të ngjitur.

Advertisements

“Duhet të të vijë turp për këtë sjellje. Indiferenca që tregove ndaj këtij çuni. Ti ia bërë këtij çuni që bëhet copa për ty. Turp”, tha Olta.

Luizi i kthehet Kiarës: Në një lidhje ka dashuri, përkujdesje dhe vëmendje. Cilën më dhe ti?

Advertisements

Ndërsa Kiara ia kthehu: “Se përse duhet të më vijë turp. Po e ka fajin ky që ta lejon ty këtë gjë. Turp të kesh ti!”.

DEBATI KIARA-OLTA

Olta: Ty të vjen turp nga sjellja jote dhe tani më akuzon mua dhe thua se unë kam bërë lojë dje.

14 sekretet e 14 Marsit, ja çfarë duhet të dini për Ditën e Verës
Kiara: Ule tonin e zërit. Qetësohu një herë!

Olta: Jam shumë e emocionuar tani. Për herë të parë kam bërë një gjë komplet me emocion, dhe të më akuzosh ti…

Kiara: Bravo, bravo!

Olta: Nuk është faji im që dole një njeri i ftohtë!

Kiara: Nuk ke punë të ndërhysh mes meje dhe Luizit. Mos më shit moral!

Këngëtarja shqiptare mahnit me paraqitjen në ceremoninë Oscar
Olta: Kam shitur unë moral? Vërtetë e ka kjo?

Luizi: Po!