Teksa Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ishin ulur bashkë në krevat kanë biseduar me Olta Gixharin, ku nuk kanë munguar batutat dhe kunjat.

Ishte moderatorja që pyeti aktoren se çfarë po bën dhe ajo ia kthen: “Po mendoj për ty, se sa agresive je”. Luizi ndërhyn në një moment dhe i thotë se Kiara do ‘fle dhe do shohë ëndrra me të’.

Advertisements

Madje ata të tre edhe bashkuan duart me njëri-tjetrin dhe këto momente nuk duhen humbur.

Luizi: Do fle dhe do shohë ëndrra me ty

Advertisements

Kiara: Mua nuk më zë gjumi fare po të mos jesh ti këtu, edhe Maestro

Luizi: A e sheh, prandaj po presim Maestron

Luizi: Jam duke pritur se ça do me më bërë.

Luizi: O Olta, po mendon për ty

Kiara: Se duke qeshur nisin këto sikletet

Luizi: Olta të dhashë dorën po ti pse po më fërkon me gishtin tregues

Olta: Ku po të fërkoj?

Luizi: Te kyçi i dorës

Olta: Kiara ma jep pak dorën