Ish-kryeministri Sali Berisha uron 14 Marsin, Ditën e Verës. Ai ka postuar një foto, ku shihet krah bashkëshortes, Liri Berisha, teksa uron Ditën e Verës.

“Gëzuar nga zemra ditën e verës miq! – festën e ndërrimit, çeljes së luleve, bukurisë së natyrës dhe së bashku me të, edhe njeriut.

Advertisements

Le të urojmë një ndryshim të mirë për të gjithë shqiptarët! Me këtë rast, ju ftoj të më ndiqni në orën 11.00 në Panairin e Ditës së Verës në Elbasan! #sb” shkruan Berisha në postimin e tij.

Advertisements