Një tërmet i fortë goditi pak minuta më parë vendin tonë fqinj, Greqi

Magnituda ishte 5.6 në shkallën Rihter dhe me thellësi fokale prej 4 kilometër.

Advertisements

Epiqendrën e kishte në Detin Mesdhe.

Nuk ka ende raportime për dëme! / Shqipëria Ime

Advertisements