Fotini Derxho, banorja e re që u bë pjesë e shtëpisë disa ditë më parë, është parë shpesh duke folur me banorët e shtëpisë së “BBV”.

Së fundmi është bërë virale një video e saj ku gjëra te tjera i thotë Kiarës dhe tjera gjera Luizit kur cifti jane bashke, kjo eshte konsideruar loje e shemtuar pasi ia ka ndryshuar mendimet Kiares.

Advertisements