Aksidentohen mjetet në dalje të tunelit në Tiranë, dëme të konsiderueshme, policia ka mbërritur në vendngjarje.

Nga pamjet shihet se një nga mjetet është dëmtuar tepër dhe pjesë tij janë shpërndarë në rrugë.

Advertisements

Priten informacione të mëtejshme.

Advertisements