Shpati u eliminua të shtunën që lamë pas nga “Big Brother VIP Albania”.

Pas daljes nga ky format ai ka folur për rrugëtimin brenda dhe jashtë.

Advertisements

Për “Shqipëria Live”, ai ka treguar lidhur me disa komente kërcënuese nga fansat e Luizit.

Sipas tij, ka ndikuar fakti që është shoku i Butrintit.

Advertisements

Ndryshe, ai pati debate me Nitën e cila nuk e shpëtoi në zinxhirin e nominimeve.