Një 55 – vjeçar ka humbur jetën ditën e mesditën e djeshme në Greqi.

Burimet e mediave fshqinje bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Kalkida, ku në rrethana ende të paqarta, gjatë punimeve në një pallat,

Advertisements

ka rënë nga lartësia e skelës e për pasojë ka ndërruar jetë.

Në spitalin e Kalkidës ku u transferua prej spitalit, aty ku bluzat e bardha konfirmuar dhe vdekjen e të riut shqiptar.

Advertisements