Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Urën e Gajdarit në hyrje të Sarandës.

Burime për mediat bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Advertisements

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, si dhe makinat kanë pësuar dëme të shumta materiale.

Advertisements

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar shkaqet e aksidentit.