Zbulohen projektet e Luana Vjollcës, jo vetëm në emisione, ja ku
Luana Vjollca mbylli një sezon të emisionit të saj ‘Zemër Luana’. Moderatorja deklaroi se ky sezon ishte shumë i suksesshëm për të, madje sipas saj, ka arritur rekord klikimesh. Pas emisionit, Luana nisi pushimet në Itali, së bashku me Marinën por ato morën fund shpejt, pasi Luana ka nisur punë për një projekt të ri.

Themi këtë pasi, moderatorja ka ndarë në rrjetin e saj social një foto ku shihet e veshur si police. Me kapele me stemën e Policisë dhe me këmishën ku lexohet ‘Policia e Rendit’, Luana lë shumë vend për dyshime.

Advertisements

Akoma më shumë shtohen kur vetë moderatorja shkruan: Film?

Advertisements

Artikulli paraprak“I ke në dorë jetën”/ Çfarë po përpiqen të bëjnë banorët? Luizi komunikon me kode me Jonën: Po mendon atë po mendoj edhe unë?
Artikulli tjetër“Suksesi është i juaji”, Horoskopi 25 shkurt 2023