Ka ardhur rradha e Oltës që të ketë mundësinë të çojë në nominim 3 banorë.

Kështu përflitet pasi banorja fitoi lojën e fundit nga Big Brother.

Advertisements

Për Oltën ka ardhur një zarf i kuq, i cili në të tilla raste i ka dhënë mundësi banorit përkatës të çojë në nominim 3 banorë. Por ndonëse mbetet të zbulohet të shtunën vendimi i Oltës, tashmë ajo e ka bërë të ditur kë do të nominojë.

Pak kohë më parë e pyetur se cilët do të ishin tre banorët që do të nxirrte në nominim, nëse do t’i vinte mundësia, pa hezituar aspak, Olta zbuloi se do të dërgonte në nominim Maestron, Kiarën dhe Luizin.

Advertisements

Artikulli paraprakProtesta kombëtare e opozitës më 3 Mars, Berisha: Kemi punë vetëm me Ramën!
Artikulli tjetërTërmet i fuqishëm shkund këtë shtet, agjencia gjeofizike e vendit jep alarmin: Rrezikon për cunami