Lisa Kujofsa është vajza e aktorit të ndjerë Fadil Kujofsa. Lisa ka qenë aktore në “Klanifornia” dhe është larguar pak kohe me pare.

Ajo më herët në një intervistë ka rrëfyer se arësye kryesore e largimit nga spektakli i humorit, ishte mungesa e publikut në skenë për shkak të pαndem?së dhe disa arsye të tjera personale.

Advertisements

Por Lisa nuk ka rreshtur të bëjë atë që di të bëjë aq mirë. Në rrjetet e saj sociale ajo poston vazhdimisht video humoristike.

Këtë periudhë vëmendjen e Lisës e kanë marrë “karakteret e Big Brother Albania VIP, njesoj si sezonin e kaluar. Shiko videon më poshtë.

Advertisements

Duke u marrë me thelbin e personazheve, Lisa pasqyron skeçe të ndryshme që pëlqehen nga ndjekësit e saj. Mer më shumë video zbavitëse, mund të ndiqni Lisën në rrjetet e saj në instagram dhe tik tok.

Lisa të njëjtën gjë e ka bërë edhe sezonin e kaluar të BBV, ku imitimet që i bënte Donadldit, Ilirt, Monikës, Arjolës kanë qenë virale.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë ndodhi? Moderatorët “detyrohen” të hyjnë në shtëpinë e BBV, ja reagimi i banorëve (VIDEO)
Artikulli tjetërPedagogu i shkencave politike plas deklaratën ‘bombë’: FBI do shkojë në zyrën e Ramës për ta marrë…