Kiara dhe Luizi janë përshirë ditën e sotme në një debat të ashpër me njëri-tjetrin.

Gjithçka ka nisur pas konflikteve të vazhdueshme të Luizit dhe Maestron, ndërsa Kiara është ndierë mes dy zjarreve pasi të dy banorët i ka të afërt.

Advertisements

Ajo ia ka shprehur këtë mërzi Luizit, i cili i ka kërkuar të mos mërzitet më për Maestron.

Advertisements

Artikulli paraprakLëkundje të forta tërmeti në Greqi, ja sa ishte magnituda
Artikulli tjetërKush i ka boshatisur llogaritë bankare? Gazetarja e njohur zbulon “lëvizjet e fshehta” të SPAK: Ka pasuri të Vis Martinaj që nuk janë sekuestruar