Luiz Ejlli po pret momentin kur t’i vijë në dorë zarfi i kuq. Banori më i komentuar në ‘Big Brother VIP Albania’ po e kërkon me ngulm mundësinë që të dërgojë në nominim 3 persona. Teksa ishte duke folur në oborr me Nitën dhe Kristin, Luizi, duke qeshur tha se po e kërkon aq shumë atë zarf të zi, saqë do lutet në gjunjë. Duke imagjinuar momentin kur të ketë zarfin në dorë, Luizi tha se do e grisë, aq me padurim po e pret.

‘Një herë e dua zarfin e kuq. Një herë, u thava po nuk po më vjen, po u lutem në gjunjë prandaj nuk ma japin. Nuk ka nevojë Arbana fare të më thotë a do të mendohesh. E shky zarfin, s’ka nevojë me e hap me thikë, e çaj. Po më thotë dërgo 4 në nominim. Nuk ma bëjnë të thjeshtë’

Advertisements

Duke komentuar mundësitë e Vëllait të Madh për të dërguar disa persona në nominim, Luizi përmendi edhe Kutinë e Pandorës. Ai tha se nëse i vjen ky rast, mund të hapë të parin zarfin e zi.

‘E bukura është kur të shkoj te Kutia e Pandorës e të them jo Arbana nuk më ben zemra me e hap. Unë hap të ziun të parin.’

Advertisements

VIDEON MUND TA SHIKONI KETU

Artikulli paraprakTërmet në Shqipëri, tmerrohen banorët, ja ku ishte epiqendra
Artikulli tjetërIshte bllokuar në mal, ja çfarë ndodh me turistin në Krujë