Sot në fshatin Dishnicë në qytetin e Korçës është gjetur pa shenja jete në banesën e tij qytetari Bajram Mukollari 61-vjeç i cili dyshohet se është vëtëvarur në banesën e tij. Sipas policisë i ndjeri dyshohet ka qenë në gjendje të dehur kur ka ndërmarrë aktin e rëndë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Më datë 23.02.2023, rreth orës 17:00, në fshatin Dishnicë, Korçë, në hangarin e banesës, është gjetur i pajetë nga familjarët e tij, dyshohet i vetëvarur shtetasi B. M., 61 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Efin? Këngëtari i habit të gjithë, publikon videon me ish-konkurrenten e BBV
Artikulli tjetërTërmet në Shqipëri, tmerrohen banorët, ja ku ishte epiqendra