Gjithë surpriza banorja e BB Vip Kosova, Juliana Nuraj.

Përveç karakterit të saj dhe armën e saj të fortë,buzëqeshjen,Xhuli nuk është për herë të parë në qendër të vëmendjes.

Advertisements

Vetë ajo ka treguar për një video e cila kohë më parë u bë virale në internet dhe ajo është vajza aq e përfolur.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Londrës ku ajo ndodhej e bllokuar në trafik,shkaku i një proteste dhe kështu ajo është ngritur duke bërë shqiponjën me duar.

Advertisements

“Dikush më bëri video nga mbrapa,nuk shihet fytyra ime,por dihet që jam unë”-u shpreh Xhuli.

Advertisements

Artikulli paraprakI FUNDIT/ Aksident i rëndë me vdekje, dalin detajet e para
Artikulli tjetërMeteorologia jep lajmin e keq: Temperaturat do bien, do ketë dhe reshje