Një person në Durrës ka lyer trupin me benzinë dhe më pas i ka vënë flakën vetes.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:40, në lagjen nr. 13, Durrës këtë të premte.

Advertisements

Personi nuk është identifikuar ende.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e këtij shtetasi dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Advertisements

Artikulli paraprakShoqëroi Vis Martinajn para zhdukjes, përfundon hetimi për ish-policin Jeton Lami
Artikulli tjetërKriset thellë marrëdhënia e çiftit më të dashur për publikun! “Kaq i padukshëm jam?!”, Kiara sillet sikur Luizi nuk ekziston fare