Një tjetër dasmë do të organizohet nesër në shtëpinë e Big Brother. Vëllai i madh ka vendosur që banorët të realizojnë dasmën kosovare.

Ndryshe nga dasma e parë çifti në të vërtetë nuk janë të dashuruar, por janë zgjedhur në kuadër të lojës.

Advertisements

Nisja do të jetë Nita dhe dhëndri Beati.

Të gjithë banorët po organizohen që ta realizojnë sa më mirë edhe këtë dasmë.

Advertisements

Artikulli paraprakFotoja po bën “namin” në rrjet/ Arbana Osmani përkrah Sara Hoxhës ‘thumbon’ hapur banorët e “BB VIP Albania”
Artikulli tjetërPërballë Blendi Fevziut, Edi Rama flet për herë të parë për skandalin McGonigal