Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë rreth orës 20:39.

Advertisements

Tërmeti është ndjerë dhe nga banorët e zonës.

Nuk ka ende detaje persa i perket magnitudes

Advertisements

Artikulli paraprakU deh përpara se të vriste veten/ Detaje nga ngjarja në Korçë ku 61-vjeçari u gjet i pajetë
Artikulli tjetër“U lutem në gjunjë”, Luizi shpreh dëshirën e tij “Vëllait të Madh” duke i’u përgjëruar (Video)