Dita e premte do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme por më të lagështa. Moti parashikohet me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimi.

Era do të fryjë me drejtim nga veriperëndimi-jugperëndim me shpejtësi deri në 8m/sek duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i ulët i forcës 1 ballë.

Advertisements

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 3 deri 17°C

Advertisements

në zona e ulëta 4 deri 19°C

në zona bregdetare 6 deri 18°C

Advertisements

Artikulli paraprak“Më bëri çudi”, Diola tregon çfarë i tha ish-bashkëshorti pas daljes nga “BB VIP”
Artikulli tjetërBledi Mane nxjerr “të fshehtat” e banorëve brenda shtëpisë së “BBVA” dhe habit me deklaratën për Luizin