Nëse mendoni se surpriza e djeshme, në ditën e të dashurarëve nga Luizi për Kiarën shkriu zemrat e të gjithëve, po gaboni. Në fakt është dikush që nuk e ka shijuar edhe aq këtë surprizë.

Po flasim për ish të dashurin e Kiara Titos, Butrint Imerin. Ky i fundit është bërë dashur padashur, pjesë e Big Brother VIP për shkak të lidhjes së tij vite më parë me Kiarën e cila tahmë po shijon romancën me Luiz Ejllin.

Advertisements

Luizi i dedikoi Kiarës një këngë për “Shën Valenin” e cila arriti 1.7 milion shikime në më pak se 24 orë.

Por reagimi i Butrintit tregoi shumë. “Gëzuar Shën Valentinin”, shkroi ai duke e shoqëruar me gishtin e mesit teksa tregoi se ishte vetëm në Milano.

Advertisements

Artikulli paraprakHistoria që qëndron pas shtëpisë më të izoluar në botë, zbardhet misteri
Artikulli tjetërBashkimi i dosjeve për inceneratorin e Elbasanit dhe Fierit, GJKKO merr vendimin më të fundit