SPAK ka nisur operacionin për sekuestrimin e 34 pasurive të Ervis Martinajt dhe familjarëve të tij.

Lëvizja e autoriteteve ka ardhur më shumë se gjashtë muaj pas zhdukjes së Martinajt,

Advertisements

teksa ende nuk dihet nëse është gjallë apo është vrarë.

Behet me dije se aksioni është përqëndruar në Lezhë dhe Fushë Kuqe,

Advertisements

ndërkohë që në përfundim të tij do të bëhet edhe bilanci i pronave të sekuestruara.

Advertisements

Artikulli paraprakMeri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Ju pret një ndryshim i madh
Artikulli tjetërNjë ditë para protestës, Berisha bën lëvizjen e papritur