Sot ishte një ditë plot me emocione pë Luizin.

Në mëngjes qau për Efin, më pas për ditëlindjen e të atit.

Advertisements

Ai i ka treguar Armaldos se i ati do të festonte sot ditëlindje.

Luizi rrëfeu se babain e ka varrosur në Shkodër, dhe sapo të dalë nga BBVIP, do të shkojë ta vizitojë.

Advertisements

VIDEO

Artikulli paraprakLAJM I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët një pallat, detajet e para
Artikulli tjetër“E kishte mik të mirë”, ish-e dashura e McGonigal jep detaje për takimin e tij me Ramën: Flisnin bashkë në telefon