Kristi Aliaj është banori i cili qysh në fillimet e grupimeve, duket se është pozicionuar nga grupi i Oltës.

Dyshja kanë pasur gjithmonë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, madje shpesh herë afrimiteti i tyre është komentuar si i ‘tepruar dhe provokues’’, sidomos nga ana e Oltës.

Advertisements

Mirëpo nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Kristin ditën e sotme, pasi i është drejtuar me një fjalë banale Oltës.

Teksa ndodheshin në kuzhinë, ata kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrin, ndërkohë pasi Olta është larguar, Kristi i ka thënë “ik o kur*ë”, por kjo nuk është dëgjuar nga aktorja.

Advertisements

@andreaaaaaaa80

#andreaaaaaaa80 #qorribibes

♬ suono originale – andreaaaaaaa80 ✔

Artikulli paraprakVazhdon tmerri në Turqi/ Vendi goditet nga një tjetër tërmet i fortë, ja sa ishte magnituda
Artikulli tjetër“A keni gisht te shpallja non grata e Berishës?” Rama për lajmet e mediave amerikane: Janë kazanë të llojit të tyre