Ditën e djeshme në “E diell” ka shpërthyer një debat mes Diola Dostit dhe gazetares Dasara Karaiskaj, teksa po diskutonin ndodhitë në shtëpinë e BB VIP.

Ishte Dasara ajo që u shpreh që ka një antipati për Diolën si njeri dhe sipas saj nuk është sjellë denjësisht për statusin që mban, duke qenë se është mama e tre fëmijëve. Në këtë pikë, Dasara ju drejtua duke i thënë se ajo nuk i lë fëmijët me njerkën kur është vetë mama.

Advertisements

Ndërsa Diola nga ana tjetër ju kthye duke i thënë se të paktën ajo nuk i lë fëmijët vetëm në shtëpi, për të dale vetë deri në 5 të mëngjesit duke u argëtuar.

Në përplasjen mes vajzave ndërhynë edhe të pranishmit e tjerë në studio të cilët ju drejtuan Dasarës duke i thënë se nuk duhet të vendosen kufij se si duhet të sillet një grua vetëm sepse është mama.

Advertisements

Artikulli paraprak“Neda a ke ndonjë motër ti?”, përplasje e ashpër në “Për’puthen”, Bora Zemani përzë një prej konkurrentëve(Video)
Artikulli tjetërShfrytëzohet 24- vjeçarja për prostitucion/ Arrestohen 3 femra, organizatori vihet në kërkim