Sabiani akuzon produksionin dhe Kristin se po shfrytëzojnë rastin për show! Madje, ai e quan Kristin “çapaçul” që luan me disa porta!

Këngëtari shfaqet tepër i shqetësuar për vajzën e tij, që ka dëgjuar vetëm një mini-version të historisë!😐

Advertisements

Reagimi i Sabianit

Me kane ardhur mesazhe pafund, kritika he shume njerez te cilet presin nje reagim nga une.

Advertisements

Per Kejsin nuk jam ai babi tipik
shqiptar, perkundrazi me ka pas shok, mbēshtetje dhe jam perkrahja e saj mê e madhe .

Por janê disa gjera g₴ nuk i pranoj!

Advertisements

Si fillim nuk lejoj askënd te perfitoj nga naiviteti dhe ta shfrytēzoj rastin per show. Se dyti nuk jam kunder dashurise ama kjo q₴ po shoh s’ka lidhje fare me ndjenjat .

Dhe se fundmi nuk mund te dali nje ÇAPAÇUL q₴ nuk di pse ¿shte futur aty brenda, e te luaj me disa porta. Nuk di tê justifikoj as veten e vet.

Artikulli paraprakNuk “guxuan” të nxirrnin vetëm Luizin dhe Oltën në nominim, Efi ka dy fjalë për produksionin e “BBV”
Artikulli tjetërKush është banori që la dje shtëpinë e Big Brother VIP