Një i moshuar në Delvinë i cili konsiderohej i humbur që nga mbrëmja e kaluar është gjetur sot.

Mësohet se 67-vjeçari Seit Murto, ishte rrëzuar mbrëm në një përrua në periferi të Delvinës dhe kishte mbetur i bllokuar aty.

Advertisements

Por fatmirësisht ai është gjetur sot në pas kërkimeve të të afërmve dhe banorëve të tjerë të Delvinës.

I moshuari ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Advertisements

Artikulli paraprakE BUJSHME/ Publikohen bisedat private, Zhaklina Lekatari plas bombën: Burri Oltës po më… (AUDIO)
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi mes çiftit? Kiara ‘shpërthen’ keq ndaj Luizit: Ou? Ik e mos m’u afro më..